Zeytinburnu Petek Temizliği

   Isıtma sistemleri, ortamın sıcaklığını arttırmak için çalışan sistemlerdir. Merkezi ve bölgesel olmak üzere iki başlık altında incelemek mümkündür. Sizce kalorifer veya petekleriniz bu kışa hazır mı? Kombinizin derecesini ne kadar yükseltirseniz yükseltin petekleriniz yeterince ısınmıyor mu? Bu olağan bir durumdur. Çünkü peteklerin içerisinde zamanla pislikler oluşur. Oluşan bu pislikler kombinin içerisinde ısınan ve peteklere doğru yola çıkan suyun geçişini zorlaştırır. Bu sebepten dolayıdır ki peteklerinizi belirli periyotlarla temizletmeniz gerekmektedir. Bu periyotlar 3 ile 5 yıl arası değişiklik gösterebilir. Petek Temizleme işlemi ile konutunuz daha rahat ısınacağı gibi doğalgaz faturanızda da bir iyileşme göreceksiniz.

   Petek Temizliği ve kombi bakımı iki yılda bir düzenli olarak yapmamız gereken bir bakım işlemidir. Doğalgaz hayatımız için çok önemlidir. Dünya'nın bir çok yerinde insanlar ısınmak ve yemek yapmak için doğalgaz kullanırlar. Doğalgaz sayesinde çalıştırdığımız peteklerimizle evlerimizi ısıtmaktayız. Ancak eskiden nasıl baca borularını temizliyorsak şimdi de peteklerimizin içini temizletmemiz gerekiyor. 

   Petek Temizliği servis hizmeti veren onlarca firma/kurum bulunmaktadır. Ancak bunların arasından sizin için en iyisini seçmeniz gerekmektedir. Seçiminizi yaparken tanıdıklarınızdan tavsiye alabilir, forum sitelerinden yararlanabilir ve sikayetvar.com da bulunan şikayetlere göz atabilirsiniz.

   Protek Mühendislik olarak uzun yıllardır İstanbul ve Ankara'nın tüm ilçelerine uzman kadromuz ve son teknoloji Petek Temizleme ekipmanlarımız ile profesyonel Petek Temizliği servis hizmeti vermekteyiz. Petek Temizliği servis işlemi sırasında konutunuzun hiç bir yerine kesinlikle zarar verilmez. Detaylı bilgi ve Zeytinburnu'nda bulunan konutunuza servis talebi için 444 0 851 & 0541 785 28 37 nolu numaraları arayabilirsiniz.

#Zeytinburnu #PetekTemizliği  #ZeytinburnuPetekTemizliği

 

            İstanbul'umuzun Zeytinburnu ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz. 

 

Zeytinburnu Kanal Görüntüleme

Zeytinburnu Pimaş Açma

Zeytinburnu Yağ Tutucu Temizliği

Zeytinburnu Tıkanıklık Açma

Zeytinburnu Koku Tespiti

Zeytinburnu Kanal Açma

Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti

Zeytinburnu Su Sızıntı Tespiti

Zeytinburnu Su Tesisatçısı

Zeytinburnu Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

Zeytinburnu Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

EMİN *****

24 Ekim 2018

Petekleri mı temizletmek için Protek mühendisliklerin hizmet talep ettim

img

Sorumlu Görüşü

METİN ÖZTEKİN

24 Ekim 2018

Daire 2'de yapılan teknik İnceleme sonucunda kalorifer yıkama için gelinde petekler tek tek temizlendi temizlendikten sonra ilaç uygulandı ve havaları tek tek alındı kontrol edildi