Beşiktaş Petek Temizliği

   İstanbul'umuzun Beşiktaş ilçesinde bulunan iş yeri  veya evinizin yaktığınız doğal gaza rağmen hakkıyla ısınmadığı düşünüyor olabilirsiniz. Probleminizin bir an evvel çözüme kavuşması için arayışa girdiyseniz en doğru adrese geldiniz demektir. Yılın neredeyse yarısı boyunca kullandığımız petek veya kaloriferlerin zaman içerisinde verimsiz çalışmaya başladığı doğrudur. Bu problemin kaynağı; peteklerin içerisinde dolaşan sıvı, zaman içerisinde katran tarzı pis bir sıvıya dönüşür. Ortaya çıkanbu sıvının ısı iletimi önceki sıvıya göre oldukça düşüktür. Böyle bir durumla karşılaşırsanız Petek Temizleme veya Petek Temizliği adı verilen servis hizmetini almanız gerekir.

 

   Petek Temizliği servis hizmeti ile petek ve tesisatların içerisi temizleniyor. Dolayısıyla peteklerinizin ısı verimliliği yükselmiş oluyor. Petek Temizliği servis hizmetini ilk defa duyduğumuzda kulaktan duyma şehir efsanelerinden biri zannediliyor. Ancak müşterilerimiz Petek Temizleme veya Petek Temizliği adı verilen servis hizmetinin önemini yaptırdıktan sonra çok daha iyi anlıyor ve Petek Temizliği yaptıranların %96'sı memnun kaldığını bildiriyor. Pisliklerden temizlenen petekler kolayca ve zamanında ısınıyor. Şöyle bir geri çekilip geniş bir açıyla bakacak olursanız Petek Temizliği servis işlemi ile şirketimiz, ev bütçenize katkı sağlamış oluyor.

   Protek Mühendislik olarak 1996 yılından bu zamana sıhhi tesisatçı unvanı ile sizlere hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizi İstanbul ve Ankara'nın tüm ilçelerine uzman ekiplerimiz profesyonelce ulaştırmaktadır. Hizmetlerimiz arasında tabii ki Petek Temizliği & Petek Temizleme adı verilen servis hizmeti de bulunmaktadır. Detaylı bilgi edinmek veya Beşiktaş'ta bulunan konutunuza Petek Temizliği servis hizmeti almak istiyorsanız 444 0 851 & 0541 785 28 37 nolu numaraları arayabilirsiniz.

#Beşiktaş #PetekTemizliği #BeşiktaşPetekTemizliği

 

            İstanbul'umuzun Beşiktaş ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz. 

 

> Beşiktaş Kanal Görüntüleme

> Beşiktaş Pimaş Açma
 
> Beşiktaş Yağ Tutucu Temizliği

> Beşiktaş Tıkanıklık Açma

> Beşiktaş Koku Tespiti

> Beşiktaş Kanal Açma

> Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

> Beşiktaş Su Sızıntı Tespiti

> Beşiktaş Su Tesisatçısı

> Beşiktaş Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

> Beşiktaş Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız