Beşiktaş Koku Tespiti

   Son yıllarda yapılan araştırmalara göre bir çok hastalığın sebebi daire tesisatlarının uygunsuz çekilerek daire içine salınan koku da mikrobal enfeksiyon olduğu görülmüştür. Bunun bilincindolan Protek Mühendislik değerli müşterilerimizin sağlığına engel teşkil eden bu durumu ortadan kaldırmak için özel cihaz ve yöntemler geliştirerek hem sizin hem de dairenizin kırılması ve sağlığınızın bozulmasını önlemektedir. Koku Tespiti servisi için arayın 444 0 851 & 0541 785 28 37. Gelip kalitenin ne demek olduğunu gösterelim.

 

#Beşiktaş #KokuTespiti #BeşiktaşKokuTespiti

 

 İstanbul'umuzun Beşiktaş ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Beşiktaş Kanal Görüntüleme

Beşiktaş Pimaş Açma

Beşiktaş Yağ Tutucu Temizliği

Beşiktaş Tıkanıklık Açma

Beşiktaş Petek Temizliği

Beşiktaş Kanal Açma

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş Su Sızıntı Tespiti

Beşiktaş Su Tesisatçısı

Beşiktaş Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

LEYLA *****

13 Mart 2018

Bebek te bulunan dairem içinde aşırı koku şikâyetim vardı. Bu iş için sektörün en öncü ve en güvenilir firmasını araştırdım ve Protek Mühendislik firmasını buldum ve hizmet talewp ettim

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

13 Mart 2018

D:33 te mutfakta koku şikayeti üzerine çalışıldı. Atık su gideri standart olup problem yoktur. Koku problemi evye sifonundan kaynaklıdır. Gırtlak akardiyon sifon vardır. Ve düz şekilde monte edilmiştir. Damlalık su tahliye giderinde direk bağlanmış olduğundan atık su gider kokusunu mutfak eviyesinden içeri veriyor. Arıza giderildi. Banyoya yer süzgeci susuz kaldığından koku tespit edildi.Haftada 1 bardak su dökülmesi tavsiye edildi. Evye sifonu orjinal sifonla değiştirilmesi tavsiye edildi.