Beykoz Petek Temizliği

   Günlük yaşantımızda bize sürekli eşlik eden telefonlar, arabalar ve buna benzer araç gereçler nasıl oluyor da bozuluyor ve bakıma ihtiyaç duyuyor ise kalorifer ve peteklerde bu şekilde bakıma ihtiyaç duyarlar. Peteklerinizin bakıma ihtiyaç duymasının nedeni evinizi veya iş yerinizi çok daha iyi bir şekilde ısıtabilmek içindir. Petek, kalorifer ve tesisatların bakımına veya temizliğine Petek Temizliği & Petek Temizleme isimleri verilmiştir. Ödediğiniz ve ödemeye devam ettiğiniz doğalgaz faturalarına kıyasla konutunuzun o derece ısınmadığını düşünüyorsanız, petek veya kaloriferleriniz Petek Temizleme adı verilen işlemi istiyor demektir. Aktif olarak sürekli kullanılan kalorifer ve peteklerin iki senede bir Petek Temizleme servis işlemi ile temizlenmesi gerekmektedir. Yaptırmadığınız taktirde sizinde başınıza yukarıdaki gibi bir problem açılacağı garantidir. Petek veya kaloriferlerinizin ısı verimliliği zamanla düşer ve konutunuzda istediğiniz ısıya ulaşamayabilirsiniz. 

   Örneğin önceleri kombinizi en düşük ayarda çalıştırdığınızda istediğiniz oda sıcaklığına ulaşırken, şimdi ise orta ve hatta yüksek derecelerde çalıştırdığınızda istediğiniz oda sıcaklığına ulaşabilirsiniz. Bu problemin sebebini kısaca sizlere açıklayalım. Kalorifer ve peteklerin içerisinde dolaşmakta olan sıvı, zaman içerisinde çeşitli kimyasal reaksiyonlara girerek farklı pis bir sıvıya dönüşür. Oluşan bu sıvının ısı taşıma özelliği ve ısı verimliliği, aslında peteklerin içerisinde dolaşması gereken sıvıya göre çok düşüktür. Konutunuzda yaşanan ısınamama probleminin asıl sebebi budur. Petek Temizleme veya Petek Temizliği işlemi ile Beykoz'da bulunan eviniz daha az enerji ile daha hızlı ısınacaktır.

    Peteklerinizin daha iyi ısınıp daha iyi ısıtmasını yani daha verimli bir şekilde çalışmasını istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden 444 0 851 & 0541 785 28 37 no'lu numaralardan herhangi birini arayıp Protek Mühendislik müşteri temsilcilerinden Beykoz'da bulunan konutunuza Petek Temizliği servis hizmet talebinde bulunun. Aşağıda bulunan videoda peteklerin içerisinden çıkan pis sıvı görüntülenmektedir.

#Beykoz #PetekTemizliği #BeykozPetekTemizliği

 

     İstanbul'umuzun Beykoz ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz. 

 

Beykoz Kanal Görüntüleme

Beykoz Pimaş Açma

Beykoz Yağ Tutucu Temizliği

Beykoz Tıkanıklık Açma

Beykoz Koku Tespiti

Beykoz Kanal Açma

Beykoz Su Kaçağı Tespiti

Beykoz Su Sızıntı Tespiti

Beykoz Su Tesisatçısı

Beykoz Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

Beykoz Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız