Fatih Petek Temizliği

   Hayatımızda bize sürekli eşlik eden arabalar, telefonlar, tabletler ve buna benzer araç gereçler nasıl bozuluyor ve bakıma ihtiyaç duyuyorsa kalorifer ve peteklerde aynı bu şekilde bakıma ihtiyaç duyuyor. Kalorifer ve peteklerinizin bakıma ihtiyaç duymasının asıl nedeni iş yerinizi veya evinizi çok daha iyi bir şekilde ısıtabilmek içindir. Petek, kalorifer ve tesisatların bakımına ve temizliğine Petek Temizleme & Petek Temizliği adı verilmiştir. Şimdiye dek ödediğiniz doğalgaz faturalarına göre evinizin o derece ısınmadığını düşünüyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda petekleriniz Petek Temizleme işlemi istiyor demektir. Aktif olarak sürekli kullanılan kalorifer ve peteklerin iki senede bir Petek Temizleme adı verilen servis işlemi ile temizlenmesi gerekmektedir. Peteklerinizin ısı verimliliği zamanla düşer ve konutunuzda yeterli ısıya ulaşamazsınız.

   Misal; geçtiğimiz yıllarda kombinizi en düşük ayarlarda çalıştırdığınızda istediğiniz oda sıcaklığına  ulaşırken, bu zamanlarda ise orta ve hatta yüksek derece ayarlarda çalışan kombi ile istediğiniz oda sıcaklığını elde edebiliyorsunuz. Bu durumun nedenini sizlere kısa bir şekilde sizlere açıklayalım. Petek ve kaloriferlerin içerisinde dolaşan sıvı, zaman içerisinde kimyasal reaksiyonlara girerek farklı pis bisıvıya dönüşmeye başlar. Ortaya çıkan bu sıvının ısı verimliliği ve ısı taşıma özelliği, aslında peteklerinizin içerisinde olması gereken sıvıya kıyasla çok düşüktür. Kalorifer ve petekleriniz de yaşanan problemin asıl sebebi kısaca bu şekildedir. Petek Temizleme veya Petek Temizliği işlemi ile konutunuz daha hızlı bir şekilde daha az enerji ile ısınacaktır. 

   Protek Mühendislik olarak sıhhi tesisat sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir profesyonel hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz arasında tabii ki Petek Temizliği servis işlemi de bulunmaktadır. Konusunda uzman ekiplerimiz ve son teknoloji Petek Temizliği cihazlarımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Detaylı bilgi veya Fatih ilçesinde bulunan konutunuza servis talebi için 444 0 851 & 0541 785 28 37 nolu numaraları arayıp müşteri temsilcilerimize danışabilirsiniz.

#Fatih  #PetekTemizliği  #FatihPetekTemizliği

 

   İstanbul'umuzun Fatih ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz. 

 

> Fatih Kanal Görüntüleme

> Fatih Pimaş Açma

> Fatih Yağ Tutucu Temizliği

> Fatih Tıkanıklık Açma

> Fatih Koku Tespiti

> Fatih Kanal Açma

> Fatih Su Kaçağı Tespiti

> Fatih Su Sızıntı Tespiti

> Fatih Su Tesisatçısı

> Fatih Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

> Fatih Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

KIYMET *****

24 Mayıs 2019

Fatih petek temizliği

img

Sorumlu Görüşü

METİN ÖZTEKİN

24 Mayıs 2019

Daire 18 de kalorifer temizliği için gelinlik petekler tek tek temizlendi temizlendikten sonra havaları alındı Ve kombi altında kalorifer filtresi sökülüp temizlendi Soğuksu filtresi'nin olmadığı görüldü takılması gerektiği söylendi Kombi su ısıtmama sebebini Kombiden olduğu ve servisinin çağırması gerektiği söylendi