Silivri Petek Temizliği

     Tesisat problemleri zaman zaman yaşadığımız hayatın içinde olan problemlerdir. Hayatımıza normal bir şekilde devam ederken birden sebebini bile anlamadığımız bir sıkıntıyla karşılaşabiliriz. Bu sıkıntıların önüne geçmek için evimizin tesisatına çeşitli bakımlar yapmamız gerekir. Buna rağmen günlük hayatımızda sorun yaşayabilmekteyiz. 

 

     Petekler sayesinde kışın ısınıyor ve üşüyüp hasta olmuyoruz. Bu ısınmayı kaliteli hale getirmek için Peteklerimizin bakımını uzman ve deneyimli ustalara yaptırmanız gerekir.  Konutunuzun da bulunan petek, kalorifer ve bunları bir birine bağlayan tesisatları zamanla işlevini kaybetmeye, daha verimsiz çalışmaya başlayacaklar. Dikkatli biriyseniz bunun rahatlıkla farkına varabilirsiniz. Bunun sebebi ise kısaca şöyle; zamanla petek, kalorifer ve tesisatlarının içerisinde pislik, tortu gibi yabancı maddeler oluşur. Oluşan bu maddeler ısı iletimini engellediği için peteklerinizin düzgün çalışmamasını ve ısı  verimliliğinin düşmesine neden olur. Böyle bir problemle karşılaştığınızda Petek Temizliği servis hizmeti almanız gerekmektedir.

  Bugün Silivri'de bulunan konutunuza Petek Temizleme için firma baktığınızda onlarca firma göreceksiniz. Ancak bunlardan herhangi biriyle çalışsam olur, çokta araştırma yapmaya gerek yok demeyin. Petek Temizliği kolay ve basit bir işlem olarak görülse de usta olmayan ellerde konutunuza ciddi zararlar açılabilir. Bu yüzden varsa daha önceden Petek Temizleme işlemi yaptırmış bir yakınınızdan tavsiye alın, forum sitelerine göz gezdirin ve son olarak sikayetvar.com'dan listenizde bulunan firmaları kontrol edin. Bunlar gayet yeterli olacaktır.

  Protek Mühendislik uzun yıllardır Silivri ve tüm İstanbul'a Petek Temizliği servis hizmeti sunmaktadır. Uzman kadromuz son teknoloji Petek Temizleme cihazları ile konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden Petek Temizliği servis işlemini gerçekleştirmektedir. Petek Temizliği servis işlemini İstanbul ve Ankara illerimizin tüm ilçelerine profesyonel olarak vermekteyiz. Detaylı bilgi veya Silivri'de bulunan konutunuza servis talebi için 444 0 851 & 0541 785 28 37 nolu numaralardan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

#Silivri  #PetekTemizliği  #SilivriPetekTemizliği

 

   İstanbul'umuzun Silivri ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Silivri Kanal Görüntüleme

Silivri Pimaş Açma

Silivri Yağ Tutucu Temizliği

Silivri Tıkanıklık Açma

Silivri Koku Tespiti

Silivri Kanal Açma

Silivri Su Kaçağı Tespiti

Silivri Su Sızıntı Tespiti

Silivri Su Tesisatçısı

Silivri Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

Silivri Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

MEHMET *****

26 Nisan 2018

Peteklerim yeterince ısınmıyor.

img

Sorumlu Görüşü

AHMET DEMİRKAYA

26 Nisan 2018

Daire-10 da yapılan teknik inceleme sonucunda kalorifer tesisatları tek tek yıkama yapıldı. Bu işlem temizleninceye kadar yapıldı. Tesisata sistem koruyucu 2 adet doktor kombi konuldu.