Bahçelievler Petek Temizliği

    Son yıllarda oldukça fazla kullanılan peteklerin periyodik olarak bakımının yapılması gerekmektedir. Petek temizliği yaptırmanın birinci avantajı bütçe dostu olmasıdır. Petek temizliği yaptıktan sonra faturanın daha az gelmesi garantidir. Bakımı yapılmış petekler daha verimli hale gelir. Petek Temizliği; zamanla peteklerin içerisinde oluşan tortu, katran gibi pisliklerin temizlenmesi işlemine verilen isimdir. Uzmanlar aktif olarak kullanılan peteklerin en geç 2-3 yılda bir Petek Temizliği işlemi ile temizlenmesi gerektiğini tavsiye ediyor. Petek Temizliği servis hizmetinin sizlere yararı kullanmış ve faturasını ödemiş olduğunuz doğalgazın, her metreküpü'nün en verimli şekilde kullanılmasını sağlaması olacaktır. Elbette bu durum peteklerin eskisinden daha hızlı, daha kolay ve daha iyi ısınması ile sağlanacaktır.

    Petek Temizleme işlemi herkes tarafından yapılabilecek bir işlem değildir. Petek Temizliği uzmanı olmuş kişilerce yapılmalıdır. Aksi takdir de tasarruf edeyim ve konutum daha iyi ısınsın derken kendinize çok daha büyük maliyetler çıkarabilirsiniz. Bu yüzden çalışacağınız firmayı güzel araştırma içerisine girerek seçmelisiniz. Araştırmayı çevrenizden, forum sitelerinden ve sikayetvar.com adresinden yapabilirsiniz.

     Bahçelievler'de bulunan konutunuza uzman bir kadrodan Petek Temizliği servis hizmeti almak istiyorsanız yapmanız gereken 444 0 851 & 0541 785 28 37 nolu numaralardan herhangi birini çevirmektir. Müşteri temsilcilerimiz konu ile ilgili sizden bilgi aldıktan sonra Petek Temizleme konusunda uzman ekiplerimizi Bahçelievler'deki konutunuza Petek Temizliği servis hizmeti adı altında yönlendirecektir. Konuta gelen uzman ekiplerimiz konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden Petek Temizleme işlemini uygulamaya koyarlar. İşlem biter bitmez petekleriniz tam verimle çalışmaya başlayacaktır. 

  

#Bahçelievler #PetekTemizliği #BahçelievlerPetekTemizliği

 

   İstanbul'umuzun Bahçelievler ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz. 

 

> Bahçelievler Kanal Görüntüleme

> Bahçelievler Pimaş Açma

> Bahçelievler Yağ Tutucu Temizliği

> Bahçelievler Tıkanıklık Açma

> Bahçelievler Koku Tespiti

> Bahçelievler Kanal Açma

> Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti

> Bahçelievler Su Sızıntı Tespiti

> Bahçelievler Su Tesisatçısı

> Bahçelievler Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

> Bahçelievler Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

CENK *****

06 Ağustos 2018

Bahçelievler kalorifer yıkama

img

Sorumlu Görüşü

TAYFUN FİDAN

06 Ağustos 2018

Daire 2 diye petek yıkama işlemi yapıldı daire 7 Petek yıkandı koruyucu ile ilaç uygulaması yapıldı

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

HASAN *****

05 Ekim 2018

Bahçelievler kalorifer temizleme

img

Sorumlu Görüşü

METİN ÖZTEKİN

05 Ekim 2018

Daire 9 da kalorifer temizliği için gelindi petekler tek tek temizlendi temizledikten sonra havaları alındı kontrol edildi