Tuzla Tıkanıklık Açma

   Ev ve iş yerlerinin atık su tesisatları zamanla işini yapamaz hale gelir, konut atıklarını konutun dışına çıkarmakla yükümlü bu sistem tıkanarak atığı dışarıya taşıyamaz. Tıkanıklık probleminin sebeplerini iki ana başlık altında toparlayabiliriz. Birincisi ustalık hataları, ikincisi ise kullanıma bağlı olan hatalar.

 > Ustalık Hataları: Tesisatı konutunuza kuran ustanın yapmış olduğu bilinçsiz veya bilinçli hatalarının toplamıdır. Ustalık hataları genellikle bilgisizlik veya deneyimsizlikten kaynaklanmaktadır.

   > Kullanım Hataları: Konutu(ev, iş yeri) kullanan bireylerin atık su tesisatına atılmaması gereken maddeleri atması olarak özetlenebilir. Bu maddelere örnek; peçete, ıslak mendik, ped ve benzeri. 

   Kimse tıkanıklık problemi ile karşılaşıp bir kaç saatini veya gününü ziyan etmek istemez. Siz elinizden geleni yapsanız bile ustalık hatalarından kaynaklı tıkanıklık problemi ile karşılaşabilirsiniz. Ustalık hataları ile karşılaşmamak için deneyimli ve kurumsal bir firma ile çalışmanız gerekmektedir.

   Ne yapsanız da tıkanıklık sorununa engel olamadıysanız, Tıkanıklık Açma denilen servis hizmetini almanız gerekir. İstanbul'da Tıkanıklık Açma hizmeti sunan onlarca firma bulunmaktadır. İnternet'in yardımı ile araştırmanızı yaparak firmaların arasından en doğru firmayı tercih etmelisiniz.

   Protek Mühendislik olarak sizlere önerimiz; herhangi bir firmadan aldığınız herhangi bir hizmet sonrası meydana gelen bir problemde karşınızda bir muhatap bulabilmek ve hatta gerekiyorsa garanti kapsamında tekrar yaptırabilmek için en doğrusu kurumsal bir firma ile çalışmaktır. İnternet'ten yapmış olduğunuz veya yapacağınız araştırmalar sırasında sikayetvar.com ve buna benzer sitelerden de yararlanmalısınız.

   Firma olarak 20 yılı aşkın bir süredir sıhhi tesisat sektöründe İstanbul ve Ankara'nın tüm ilçelerine profesyonel hizmet sunmaktayız. Deneyimli ve eğitimli ustalardan oluşan ekiplerimiz, son teknoloji elektronik cihazları ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktadırlar. Konutunuzun atık su giderinde sebebi ne olursa olsun yaşanan tıkanıklık sorununu kısa sürede Tıkanıklık Açma robotumuz ile açıyoruz. Tıkanıklık Açma servis hizmetimizden Tuzla'da yararlanmak için 444 0 851 & 0541 785 28 37'yi arayıp müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Detaylar için arayınız.

 

#Tuzla #TıkanıklıkAçma #TuzlaTıkanıklıkAçma

 

             

             İstanbul'umuzun Tuzla ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Tuzla Kanal Görüntüleme

Tuzla Pimaş Açma

Tuzla Yağ Tutucu Temizliği

Tuzla Petek Temizliği

Tuzla Koku Tespiti

Tuzla Kanal Açma

Tuzla Su Kaçağı Tespiti

Tuzla Su Sızıntı Tespiti

Tuzla Su Tesisatçısı

Tuzla Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

Tuzla Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

ALİ *****

05 Temmuz 2018

Su sızıntı şikayeti

img

Sorumlu Görüşü

RECEP ÇANKAYA

05 Temmuz 2018

Daire 39 da tıkanıklık meydana gelmiştir kanal açma çalışması yapıldı tıkanıklık açıldı

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

BAYRAM *****

11 Ekim 2018

Tuzla Tıkanıklık Açma

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

11 Ekim 2018

Arkas lojistik personel wc sinde tıkanıklık şikayeti üzerine özel kanal açma robotu ile tıkanıklık açma çalışması yapıldı tıkanıklık açıldı tıkanıklık sebebi VG telefon düşürülmesi düşürülmüş telefon tesisattan çıkartıldı Arıza giderildi bu çalışma Bayram Bayram Usta gözetiminde yapıldı