Gölbaşı Petek Temizliği

    İnsan, bilim, teknoloji ve disiplini birleştiren harika bir firmayız. Gölbaşı'nda bulunan konutunuzdaki petekler çok geç ve çok az mı ısınıyor? Bunun sebebini bilmiyor musunuz? Peteklerin içerisinde zamanla çeşitli sebeplere bağlı olarak pislikler oluşur. Oluşan bu pislikler sıcak sıvının peteklerin içerisinde rahatça dolaşmasını engeller. Dolayısıyla ısının sağlıklı bir şekilde yayılımı da engellenmiş olur. Bu yüzden kombinizi hangi derecede çalıştırırsanız çalıştırın petekleriniz geç ve az ısınır. Ama bu sorunu dert etmenize gerek yok. Bu ve buna benzer sorunlara çözüm olabilmesi için Petek Temizliği veya Petek Temizleme adı verilen servis hizmetleri vardır. Bu hizmetler sayesinde peteklerinizin içi temizlenir ve ilk günkü verimiyle çalışmaya başlar.

   Soğuk kış günleri gelmeden bu sorununuzu gidermek istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Hiç vakit kaybetmeden 444 0 851 & 0541 785 28 37 nolu numaraları çevirip Protek Mühendislik müşteri temsilcilerine ulaşın. Müşteri temsilcilerimiz konu ile ilgili sizlerden bilgi aldıktan sonra konusunda uzman ekiplerimizi Petek Temizliği servis hizmeti adı altında Gölbaşı'ndaki konutunuza yönlendirsin. Konutunuza ulaşan ekiplerimiz özel cihazlarımız ile konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden Petek Temizliği servis işlemini gerçekleştirmiş olsunlar. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak veya Gölbaşı'nda bulunan konutunuza Petek Temizliği servis talebi için arayabilirsiniz.

 

 #Gölbaşı  #PetekTemizliği  #GölbaşıPetekTemizliği

 

             Başkent Ankara'mızın Gölbaşı ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz. 

 

Gölbaşı Kanal Görüntüleme

Gölbaşı Pimaş Açma

Gölbaşı Yağ Tutucu Temizliği

Gölbaşı Tıkanıklık Açma

Gölbaşı Koku Tespiti

Gölbaşı Kanal Açma

Gölbaşı Su Kaçağı Tespiti

Gölbaşı Su Sızıntı Tespiti

Gölbaşı Su Tesisatçısı

Gölbaşı Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

Gölbaşı Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

NEDİM *****

17 Kasım 2018

Gölbaşı şafak mahallesinde bulunan dairemde petekler ısınmaması nedeni ile Protek Mühendislikten hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

AHMET KARAÖZ

17 Kasım 2018

Özel cihaz ile Gölbaşında bulunan dairede peteklerin özel cihaz ile temizliği sağlanarak tek tek yıkandı ve reglaj ayarı yapılarak % 100 ısınır bir şekilde teslim edildi.