Silivri Tıkanıklık Açma

   Son teknoloji cihazlara sahip olan firmamız, tesisatınıza kamera göndererek tıkanıklığın sebebini tespit eder. Ardından çözüm için en uygun aleti kullanarak tıkanıklığı giderir. Son kontroller yapıldıktan sonra sizlerin memnuniyetine sunulur.

   Klozet tıkanmaları, genellikle tuvalete atılan veya düşürülen sabun, ıslak mendil, silme bezi gibi maddelerden meydana gelebilir. Gereğinden fazla tuvalet kağıdı kullanılması da bir hatalı kullanımdır ve bu da tıkanıklığa sebep olur.

   Banyo, lavabo veya mutfağınızda suyu kullandıktan sonra giderleriniz de bir şişme veya geri tepme meydana geliyorsa profesyonel bir hizmet almanın vakti gelmiş demektir. Protek Mühendislik olarak Tıkanıklık Açma ve buna benzer problemlerinizi dairenizin hiç bir yerine zarar vermeden özel cihazların yardımıyla çözüme kavuşturuyoruz. Arayın 444 0 851 & 0553 785 28 37.

 

#Silivri #TıkanıklıkAçma #SilivriTıkanıklıkAçma

 

            

            

            İstanbul'umuzun Silivri ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Silivri Kanal Görüntüleme

Silivri Pimaş Açma

Silivri Yağ Tutucu Temizliği

Silivri Petek Temizliği

Silivri Koku Tespiti

Silivri Kanal Açma

Silivri Su Kaçağı Tespiti

Silivri Su Sızıntı Tespiti

Silivri Su Tesisatçısı

Silivri Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

Silivri Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

METİN *****

26 Nisan 2018

Silivri'de bulunan kapınızda tıkanıklık şikayeti üzerine Protek Mühendislik de hizmet talep edildi

img

Sorumlu Görüşü

AHMET DEMİRKAYA

26 Nisan 2018

No 15 daki Kampta yapılan teknik İnceleme sonucunda atık su tesisat tıkanıklık şikayeti üzerine gelindi kanal açma çalışması yapılarak tıkanıklık açılamadı ustaların boyu yetmedi tıkalı olan bölgenin yer tespiti yapılarak işaretlendi işaretlerinin yerin açılması gerekmektedir hat çok uzundur tespit edilen yer müşteriye gösterildi