Güngören Petek Temizliği

   Önceki yıllara kıyasla petek veya kaloriferleriniz evinizi ısıtmıyorsa yüksek ihtimalle peteklerinizin içinde tortu ve pislik oluşmuştur. Bu pislikler suyun kirlilik oranını göre ve bir kaç diğer etkene bağlı olarak oluşmaktadır. Yaklaşık üç yılda bir Petek Temizliği yapılırsa ısınma randımanı için gayet yeterli olacaktır.

    Petek Temizleme yaptırmanız gerektiğini anladınız. Ancak hangi firmaya yaptıracaksınız ve buna nasıl karar vereceksiniz öğrenmelisiniz. Öncelikle tanıdıklarınızın içinde daha önce Petek Temizliği yaptıran varsa onlardan yaptırdıkları firma ile ilgili olumlu veya olumsuz mutlaka görüşlerini alın. İnternet'te forum sitelerinden daha önce Petek Temizleme işlemi yaptırmış olanların tavsiyelerine bakın. Son olarak sikayetvar.com adresinden firmalara gelen şikayetlere göz gezdirin. Bu araştırmalar yeterli olacaktır.

   Protek Mühendislik olarak 20 yılı aşkın bir süredir İstanbul'un tüm ilçelerine Petek Temizliği servis hizmeti sunmaktayız. Petek Temizliği hassas bir konu olduğu için konusunda uzman ekiplerimiz, özel Petek Temizliği cihazları ile oldukça titiz bir çalışma yürütmektedir. Bu işlemi uzmanına yaptırmazsanız ilerleyen zamanlarda size çok pahalıya mal olacaktır. Detaylı bilgi almak, müşteri temsilcilerimiz ile görüşmek veya Güngören ilçesinde bulunan dairenize servis talebinde bulunmak için 444 0 851 & 0541 785 28 37 nolu numaraları çevirip müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

#Güngören  #PetekTemizliği  #GüngörenPetekTemizliği

 

   İstanbul'umuzun Güngören ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz. 

 

Güngören Kanal Görüntüleme

Güngören Pimaş Açma

Güngören Yağ Tutucu Temizliği

Güngören Tıkanıklık Açma

Güngören Koku Tespiti

Güngören Kanal Açma

Güngören Su Kaçağı Tespiti

Güngören Su Sızıntı Tespiti

Güngören Su Tesisatçısı

Güngören Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

Güngören Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

SEDAT *****

27 Nisan 2019

Petek temizliği için Protek mühendislikten hizmet talep ettim

img

Sorumlu Görüşü

TAYFUN FİDAN

27 Nisan 2019

Daire 6 da yapılan teknik İnceleme sonucunda Soğuksu kombi bağlantısında fitrede kullan dolayı tıkanıklık oluşmuştur sökülerek temizlendi Daha sonra da petekten makinede yıkandı kombinin eşanjör üründe su kaçağı olduğu görüldü Yapılan işlemde alakası olmadığı söylendi daire sahibinin anlatıldı

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

BAHA *****

27 Mart 2018

Peteklerim az ısınıyor.

img

Sorumlu Görüşü

AHMET DEMİRKAYA

27 Mart 2018

D:6 da yapılan teknik inceleme sonucunda kalorifer tesisatı yıkama yapıldı. Petekler tek tek temizlenene kadar yıkandı. Doktor kombi koruma kimyasalı uygulandı. Bu sayede daire sakini yüksek ısı veriminde uzun süre ısınabilecektir.