Adalar Petek Temizliği

    Petekler sıcak suların devir daim yapmasıyla ısı üreten cihazlardır. Sürekli devirdaim yapan bu su bir süre sonra barlanır, tortulaşır ve kireçlenir. Bu durum peteklerin bazı kısımlarını çalışamaz hale getirir. Buna mahal vermemek için periyodik olarak peteklerinizi temizletmelisiniz. Bu işi profesyonel bir şekilde yürüten bir firma olarak sizlerin sağlığını düşünüyoruz ve peteklerinizi itina ile temizliyoruz.


  İstanbul'un Adalar ilçesinde bulunan ev veya iş yerinizin hakkıyla ısınmadığı düşünüyor ve probleminizin çözümü için arayışa geçtiyseniz, en doğru adrestesiniz. Yılın neredeyse 6 ayı kullandığımız kalorifer veya peteklerin zamanla verimsiz çalıştığı doğrudur. Bu problemin kaynağını kısaca söylemek gerekirse; peteklerin içerisinde bulunan sıvı zamanla katran tarzı pislik bir sıvıya dönüşür. Oluşan bu sıvının ısı iletimi aslında içerisinde olması gereken sıvıdan oldukça düşüktür. Böyle bir durumla karşılaştığınızda Petek Temizliği veya Petek Temizleme adı verilen profesyonel bir servis hizmeti almalısınız. Petek Temizliği servisi ile petek ve tesisatının içerisi pisliklerden temizleniyor. Dolayısıyla peteklerin ısı verimliliği güzel bir oranda yükselmiş oluyor. Petek Temizliği servis hizmetini ilk defa duyanlar kulaktan duyma şehir efsanelerinden biri zannediyor. Ancak Petek Temizliği veya Petek Temizleme adı verilen servis hizmetinin önemini müşterilerimiz yaptırdıktan sonra çok daha iyi anlıyor ve yaptıranların %96'sı memnun kaldığını belirtiyor. Temizlenen petekler zamanında ve kolayca ısınıyor. Geniş bir açıdan bakacak olursanız Petek Temizleme servis işlemi ile firmamız, ev bütçenizde gizli bir tasarrufa ortak oluyor.

    Protek Mühendislik olarak İstanbul'un her iki yakasında ve başkent Ankara'mızda, şube ve uzman ekipler ile Petek Temizliği & Petek Temizleme servis hizmeti sunuyoruz. Bu işlem sırasında konutunuzun hiç bir yerine zarar vermeden işlemimizi tamamlıyoruz. Daha detaylı bilgi almak veya Adalar'daki konutunuza Petek Temizliği servis hizmeti almak istiyorsanız 444 0 851 & 0541 785 28 37 nolu numaralardan herhangi birini çevirmeniz yeterlidir.

 

#Adalar  #Petek Temizliği  #AdalarPetekTemizliği

 

            İstanbul'umuzun Adalar ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Adalar Kanal Görüntüleme

Adalar Pimaş Açma

Adalar Yağ Tutucu Temizliği

Adalar Tıkanıklık Açma

Adalar Koku Tespiti

Adalar Kanal Açma

Adalar Su Kaçağı Tespiti

Adalar Su Sızıntı Tespiti

Adalar Su Tesisatçısı

Adalar Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

Adalar Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız