Arnavutköy Petek Temizliği

   Günlük hayatımızda bize eşlik eden arabalar, telefonlar, bilgisayarlar ve buna benzer araç gereçler nasıl bozuluyor ve bakıma ihtiyaç duyuyor ise petek ve kaloriferlerde aynen bu şekilde bakıma ihtiyaç duyarlar. Aslında peteklerinizin bakıma ihtiyaç duyması, bakım istemesinin nedeni konutunuzu çok daha iyi bir şekilde ısıtabilmek içindir. Kalorifer, petek ve tesisatların bakımına veya temizliğine Petek Temizleme & Petek Temizliği adı verilmiştir. Ödediğiniz doğalgaz faturalarına kıyasla evinizin o derece ısınmadığını düşünüyorsanız, petekleriniz Petek Temizleme işlemi istiyor demektir. Aktif olarak kullanılan petek ve kaloriferlerin 2 senede bir Petek Temizliği adı verilen servis işlemi ile temizlenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde yukarıda bahsettiğimiz durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Peteklerinizin ısı verimliliği zamanla düşer ve konutunuzda yeterli ısıya ulaşamayabilirsiniz. 

   Örnek vermek gerekirse; geçen sene kombinizi en düşük ayarda çalıştırdığınızda istediğiniz oda sıcaklığına ulaşırken, bu sene ise orta ve hatta yüksek derece ayarlarda çalıştırdığınızda istediğiniz oda sıcaklığını elde edebiliyorsunuz. Bu durumun sebebini kısaca açıklayalım. Peteklerin içerisinde dolaşan sıvı, zaman içerisinde çeşitli kimyasal reaksiyonlara maruz kalarak farklı pis bir sıvıya dönüşür. Bu sıvı katran benzeri garip bir sıvıdır. Bu sıvının ısı verimliliği ve ısı taşıma özelliği, aslında peteklerin içerisinde olması gereken sıvıya kıyasla çok daha düşüktür. Petekleriniz de yaşanan problemin asıl sebebi bu şekildedir. Petek Temizliği veya Petek Temizleme işlemi ile Arnavutköy'deki konutunuz daha hızlı ve daha az enerji ile ısınacaktır.

   Petek Temizliği servis hizmetimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve Arnavutköy ilçesinde bulunan konutunuza servis talep etmek için 444 0 851 & 0541 785 28 37 nolu numaraları arayabilir, müşteri temsilcilerimize danışabilirsiniz.

#Arnavutköy  #PetekTemizliği  #ArnavutköyPetekTemizliği

 

             İstanbul'umuzun Arnavutköy ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Arnavutköy Kanal Görüntüleme

Arnavutköy Pimaş Açma

Arnavutköy Yağ Tutucu Temizliği

Arnavutköy Tıkanıklık Açma

Arnavutköy Koku Tespiti

Arnavutköy Kanal Açma

Arnavutköy Su Kaçağı Tespiti

Arnavutköy Su Sızıntı Tespiti

Arnavutköy Su Tesisatçısı

Arnavutköy Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

Arnavutköy Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız