Avcılar Tıkanıklık Açma

      Konutlarımızda kullandığımız lavabolarda bazen tıkanıklıklar meydana gelebilir. Tıkanıklık mevzusu ciddiye alınması gereken bir mevzudur. Protek Mühendislik bu konuda sizlere profesyonel hizmet vermekten mutluluk duyuyor. Öncelikle bu tıkanıklık kendisini suyun yavaş gitmesi suretiyle belli edecektir. Daha sonraları eğer problem giderilmemişse lavabo tamamen tıkanacaktır ve su hiç gitmeyecektir.

      Lavabo tıkanıklığı problemini çoğunlukla kendi yöntemlerimizle gidermeye çalışırız. Lavabo aç dökeriz, sopa hortum gibi nesneler kullanırız. Lakin bu yöntemler tıkanıklığı açmayacak aksine daha da arttıracaktır. Bu sefer su geri basmaya başlayacaktır. Hal böyle olunca mutfağınız kirlenecek, parkelerinize mobilyalarınıza zarar gelecektir. Böyle olaylara mahal vermemek için Protek Mühendislik olarak profesyonel ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz. Tüm tıkanıklıklarınızı en kısa sürede tespit ediyor ardından kesin çözüme kavuşturuyoruz. Son testleri de yaptıktan sonra sizlerin kullanımına sunuyoruz.

    Tıkanıklık açma servisi, firmamızdan en çok talep edilen servis hizmetlerinden biridir. En fazla tıkanıklık lavabolarda görülüyor. En çok yapılan hata ise tıkanıklığa hemen lavabo aç dökülmesidir. Lavabo aç lavaboyu açar ancak tesisatta kullanılan contaları eritir ve ilerleyen zamanlarda sızıntıya sebep olur. Firmamız bu problemlerin yaşanmasına mahal vermiyor ve teçhizatlı ekipmanıyla tıkanan lavabonuzu doğru bir şekilde tamir ediyor. 

   Müşterilerine hizmette sınır tanımayan Protek Mühendislik, Tıkanıklık Açma servis hizmetiyle yanınızdadır. Garantili hizmeti ucuza sunmak bizden, keyfini sürmek sizden.

    Tuvaletler, giderlerin eğimsiz olmasından dolayı tıkanır. Protek Mühendislik, teknolojinin getirdiği yenilikleri takip ederek, sizlere hizmet veren kurumsal bir firmadır. Tıkanıklık problemi yaşanan tuvalet ve giderleri kameralı cihazlar sayesinde profesyonellikle açmaktadır. Firmamız tıkanıklık açıldıktan sonra borunun içini kamera ile görüntüler ve tıkanıklığın sebebini sizlere bildirir. Bu işlemleri son derece uygun fiyat ile yaparak sizi bu sıkıntıdan zahmetsizce kurtarır.

 

#Avcılar #TıkanıklıkAçma #AvcılarTıkanıklıkAçma

#Avcılar #PimaşAçma #AvcılarPimaşAçma

 

#Avcılar #KanalAçma #AvcılarKanalAçma 

 

    İstanbul'umuzun Avcılar ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz. 

 

Avcılar Kanal Görüntüleme

Avcılar Pimaş Açma

Avcılar Yağ Tutucu Temizliği

Avcılar Petek Temizliği

Avcılar Koku Tespiti

Avcılar Kanal Açma

Avcılar Su Kaçağı Tespiti

Avcılar Su Sızıntı Tespiti

Avcılar Su Tesisatçısı

Avcılar Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

Avcılar Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

HÜLYA *****

23 Mayıs 2019

Protek Mühendislik servis talep ettim

img

Sorumlu Görüşü

MUHAMMET KILIÇ

23 Mayıs 2019

D8 de vc giderinde tıkanıklık tespit edildi susta ile açıldı su dökülerek test edildi

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

ZEHRA BETÜL *****

09 Ekim 2019

Protek mühendislikten su sızıntısı servisi talep ettim

img

Sorumlu Görüşü

MUHAMMET KILIÇ

09 Ekim 2019

Yurtta yapılan İnceleme sonucunda Bodrum kattaki mutfak ve lavabo giderleri tıkalı olduğu görüldü susta ile çalışma sonucunda hatlar açıldı kamera ile kontrol edildi su birikintisi olmadığı görüldü yoğun yağlanmadan dolayı tıkanıklık oluşmuş