Bakırköy Petek Temizliği

  Petek Temizliği denilen işlem uzmanlara göre her üç senede bir, kış ayları gelmeden kesinlikle yaptırılmalıdır. Bu işlem kalorifer veya peteklerin ısınmasını ve bulunduğu ortamı ısıtmasını oldukça kolaylaştırmaktadır. Petek Temizleme işlemi sayesinde doğalgaz faturalarınızda ciddi bir fark göreceksiniz. Bu farkın yanında petek, kalorifer ve kombinizin ömrü de uzamaktadır.

   Petek Temizliği ciddi ve önemli bir işlem olduğu için profesyonel bir firmadan hizmet almak gerekmektedir. Yukarıdaki faydaları sağlaması için ve herhangi bir problemle karşılaştığınızda  karşınızda bir muhattap bulabilmek için. Bu profesyonel firmayı bulabilmek için küçük bir araştırma yapmalısınız. Araştırmaya çevrenizde daha önce Petek Temizleme yaptıran varsa onlardan tavsiye alarak başlayabilirsiniz. Sonrasında forum sitelerinden yine tavsiye toplayabilirsiniz. Son olarak ise aklınızda kalan firmaları sikayetvar.com adresinden aratarak daha önceki şikayetlere göz atabilirsiniz. Bu araştırma sayesinde güzel bir firma ile çalışacağınızdan şüpheniz olmasın.

 

   Protek Mühendislik olarak uzun zamandır İstanbul ve Ankara'ya Petek Temizliği veya Petek Temizleme denilen servis hizmetini profesyonel olarak sunmaktayız. Sizde uzman ve tecrübeli kadromuzun yeteneklerinden faydalanmak, kış aylarını doğalgaz faturasını dert etmeden atlatmak istiyorsanız vakit kaybetmeden 444 0 851 & 0541 785 28 37 nolu numaraları arayın. Müşteri temsilcilerimiz son teknoloji Petek Temizliği cihazları ile donanmış ekiplerimizi Bakırköy'deki konutunuza en kısa sürede yönlendirsin. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi veya aklınıza takılan herhangi bir konu içinde müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

#Bakırköy #PetekTemizliği  #BakırköyPetekTemizliği

 

   İstanbul'umuzun Bakırköy ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz. 

 

Bakırköy Kanal Görüntüleme

Bakırköy Pimaş Açma

Bakırköy Yağ Tutucu Temizliği

Bakırköy Tıkanıklık Açma

Bakırköy Koku Tespiti

Bakırköy Kanal Açma

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti

Bakırköy Su Sızıntı Tespiti

Bakırköy Su Tesisatçısı
 
Bakırköy Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

Bakırköy Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

NİLGÜN *****

05 Ekim 2018

Petek yıkaması için Protek mühendislikten hizmet talep ettim

img

Sorumlu Görüşü

TAYFUN FİDAN

05 Ekim 2018

Daire dubleks olup onar adet Petek bulunmaktadır özel cihazla petekler yıkandı suları basıldı koruyucu ilaç uygulandı havaları alındı