Çatalca Petek Temizliği

   Zamanla peteklerinizin içerisinde tortu, katran benzeri pislikler oluşur ve bu pislikler peteklerinizin verimsiz çalışmasına neden olur. Peteklerin içerisinde oluşan bu pisliklerin temizlenmesi olayına Petek Temizliği adı verilir. Uzmanlar en geç 3 yılda bir Petek Temizleme yaptırılması gerektiğini tavsiye ediyorlar. Petek Temizliği işlemi, harcadığınız her metreküp doğalgazın daha verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra uzun vadede tesisatlarınızın ve kombinizin ömrünü uzatacaktır. Kısaca yapılan bu küçük işlem sizi büyük masraflardan kurtarmaktadır.

   Gelelim Petek Temizliği işlemini kime yaptıracağınıza. Küçük bir işlem diye bahsediyoruz ama bunun sebebi süre olarak kısa bir zaman diliminde yapılıyor olmasından. Yoksa Petek Temizleme işlemini herkes kolaylıkla yapamaz. Konutum daha iyi ısınacak, biraz da olsa doğalgazdan kar edeceğim diye düşünürken, uzmanı olmayan kişilere yaptırırsanız petekler, tesisatları ve hatta kombinizde bir hasar oluşabilir. Bu da çok daha büyük maliyet demektir. Petek Temizliği servis işlemini uzmanından almak istiyorsanız ufak bir araştırma yapmanız gerekir. Çevrenizdeki insanlardan tavsiye alabilir, forum sitelerinden insanların deneyimlerine ve tavsiyelerine bakabilirsiniz. Son olarak aklınızda oluşan bir kaç firma ismi arasında kalınca sikayetvar.com adresinden kararsızlığınızı giderebilirsiniz.

   Protek Mühendislik olarak yirmi yılı aşkın süredir tesisat sektöründe hizmet vermekteyiz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız, Türkiye'de Petek Temizliği servis hizmeti veren ilk firmalar arasında yer almaktadır. Takdir edersiniz ki Petek Temizleme konusunda piyasadaki çoğu firmadan daha fazla deneyime ve tecrübeye sahibiz. Konusunda uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen Petek Temizliği işlemi sırasında konutunuzun hiç bir yerine zarar verilmez. Siz de Çatalca'da bulunan konutunuza Petek Temizliği işlemi yaptırmak ve bu hizmeti kurumsal bir firmadan almak istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Petek Temizliği servis hizmetimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 444 0 851 & 0541 785 28 37 nolu numaralardan herhangi birini çevirerek Protek Mühendislik müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

 

#Çatalca #PetekTemizliği #ÇatalcaPetekTemizliği

 

             İstanbul'umuzun Çatalca ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz. 

 

Çatalca Kanal Görüntüleme

Çatalca Pimaş Açma

Çatalca Yağ Tutucu Temizliği

Çatalca Tıkanıklık Açma

Çatalca Koku Tespiti

Çatalca Kanal Açma

Çatalca Su Kaçağı Tespiti

Çatalca Su Sızıntı Tespiti

Çatalca Su Tesisatçısı

Çatalca Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

Çatalca Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız