Bayrampaşa Petek Temizliği

    Kaloriferleriniz evinizi yeterince iyi ısıtmıyorsa ve bazı yerleri soğuksa tıkanıklıklar var demektir. Firmamızı arayarak peteklerin bakımını yaptırabilirsiniz. Bayrampaşa'da bulunan konutunuzdaki petekler işini yapmıyor mu? Peteklerin içerisinde çeşitli sebeplere bağlı olarak pislikler oluşur ve oluşan bu pislikler peteklerin işlerini yapmasını engeller. Böyle bir durumla karşılaştığınızı düşündüğünüzde Petek Temizliği veya Petek Temizleme adı verilen servis hizmeti almanız gerekmektedir. Petek Temizliği servis hizmeti ile petekleriniz temizlenerek verimleri en yüksek seviyeye çıkarılır. Servis hizmeti almaya karar verdiğinizde küçük bir araştırma yaparak profesyonel ve kurumsal bir firma tercih etmelisiniz.

   Protek Mühendislik olarak 1996 yılından beri İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Başlıca hizmetlerimiz; Su Sızıntı Tespiti, Tıkanıklık Açma, Koku Tespiti, Petek TemizliğiYağ Tutucu Temizliği gibi. Konusunda uzman ekiplerimiz son teknoloji ekipmanlarının yardımıyla sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilmek için çalışmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve Bayrampaşa ilçesinde bulunan konutunuza herhangi bir servis hizmet talebinde bulunmak için 444 0 851 & 0541 785 28 37 nolu numaraları arayıp müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

#Bayrampaşa  #PetekTemizliği  #BayrampaşaPetekTemizliği

 

            İstanbul'umuzun Bayrampaşa ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz. 

 

Bayrampaşa Kanal Görüntüleme

Bayrampaşa Pimaş Açma

Bayrampaşa Yağ Tutucu Temizliği

Bayrampaşa Tıkanıklık Açma

Bayrampaşa Koku Tespiti

Bayrampaşa Kanal Açma

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti

Bayrampaşa Su Sızıntı Tespiti

Bayrampaşa Su Tesisatçısı

Bayrampaşa Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

Bayrampaşa Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

ERHAN *****

05 Ekim 2019

Bayrampaşa kalorifer yıkama

img

Sorumlu Görüşü

METİN ÖZTEKİN

05 Ekim 2019

Daire Bir de kalorifer temizliği için gelirdi petekler çektik temizlendi temizlendikten sonra ilaç uygulandı ve havaları alındı