Beyoğlu Petek Temizliği

    Kış aylarında ihtiyaç duyup kullandığımız peteklerin içerisinde devirdaim olan su kireçleşerek ihtiyacımızı karşılayamaz hale gelebilir. Yani peteklerimiz evimizi yeterince ısıtmayabilir. Eğer kombinizden kaynaklı bir problem yoksa tesisatlarınız da veya petekleriniz de pislik, tortu gibi iletimi engelleyici birikmeler olmuş olabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda yapmanız gereken Petek Temizliği servis hizmeti sunan bir firma bulmak.

         Peteklerimiz bazen hava yapabilir, bunun belirtisi de peteklerin alt ve üst kısımlarının soğuk olmasıdır. Peteklerimizin havasını almak için purjör anahtarı veya düz tornavidaya ihtiyaç vardır. Peteğin üst kısmındaki purjör vidasını gevşetiyoruz, ve su gelene kadar havasının çıkmasını bekliyoruz. Su geldiği zaman vidayı tekrar sıkıyoruz. Bu işlemleri tamamlayarak peteğin havasını almış bulunuyoruz.

     Beyoğlu'nda veya İstanbul genelinde Petek Temizleme servis hizmeti veren onlarca firmayla karşılaşacaksınız. Ancak bu firmalar arasından en iyisini seçebilmeniz için bir kaç kriter belirleyerek ufak bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Araştırmayı yaparken sizlere tavsiyemiz forum sitelerinden, sikayetvar.com'dan ve çevrenizdeki insanlara danışarak araştırmanızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

    Protek Mühendislik olarak uzun yıllardır konusunda uzman kadromuz ve son teknoloji Petek Temizleme cihazlarımız ile Petek Temizliği servis hizmeti sunmaktayız. Detaylı bilgi almak veya Beyoğlu'nda bulunan konutunuza Petek Temizliği servis hizmeti almak istiyorsanız 444 0 851 & 0541 785 28 37 nolu numaraları arayıp müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

 

#Beyoğlu #PetekTemizliği #BeyoğluPetekTemizliği

 

   İstanbul'umuzun Beyoğlu ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz. 

 

Beyoğlu Kanal Görüntüleme

Beyoğlu Pimaş Açma

Beyoğlu Yağ Tutucu Temizliği

Beyoğlu Tıkanıklık Açma

Beyoğlu Koku Tespiti

Beyoğlu Kanal Açma

Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti

Beyoğlu Su Sızıntı Tespiti

Beyoğlu Su Tesisatçısı

Beyoğlu Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

Beyoğlu Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

ADNAN *****

07 Eylül 2018

Petek yıkama işlemi için Protek Mühendislik hizmet talep ettim

img

Sorumlu Görüşü

TAYFUN FİDAN

07 Eylül 2018

Dairede yapılan çalışmada 6 adet petek 1 havlupan yıkandı koruyucu ilaç döküldü ve temizlendi

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

BEKİR *****

19 Ocak 2019

petekleri mi temizletmek için Protek Mühendislik hizmet talep ettim

img

Sorumlu Görüşü

METİN ÖZTEKİN

19 Ocak 2019

gittin mi Daire 12 de yapılan teknik İnceleme sonucunda petek temizliği için Gelin'de petekler temizlendi temizlendikten sonra havaları alındı