Üsküdar Tıkanıklık Açma

   Atık sularınızın binanın alt borularından şehir şebekesine ulaştığı sisteme kanalizasyon sistemi denir. Kanalizasyon tıkanıklığı borulara girmemesi gereken malzemelerin borulara atılması veya düşürülmesiyle oluşur. Kanalizasyon tıkanıklığını açma sırasında genellikle karşılaştığımız malzemeler, ıslak mendiller, temizlik bezleri ve tamirattan kalma moloz parçalarıdır. Günümüzde bu gibi tesisat problemlerini, hayatınızı aksatmayacak şekilde en hızlı sürede ve gereksiz masraf çıkartmayacak şekilde son teknoloji ürettiğimiz cihazlarımız sayesinde nokta atışı çözüyoruz. Bu problemlerin hayat kalitenizi düşürmesine izin vermeyerek firmamızla iletişime geçin. 

   Konut, iş yeri veya herhangi bir yerleşkenin atık su tesisatlarında yaşanan tıkanıklık sonucu Tıkanıklık Açma servis hizmeti alınmalıdır. Yaşanan bu tıkanıklıklar kabaca iki ana sebebe bağlanabilir. Bunlar;

1- Kullanıma bağlı olarak ortaya çıkan tıkanıklıklar.

2- Ustalık hatalarından kaynaklı ortaya çıkan tıkanıklıklar.

   Kullanıma bağlı tıkanıklık konusunu biraz açmak gerekirse, konutu kullanan bireylerin atık su tesisatına bir çöp kutusu sorumluluğu yüklemesinden kaynaklanmaktadır. Örneğin; tesisata atılan peçete, ıslak mendil, havlu kağıt, ped... Bu ve bunlara benzer maddelerin tesisatlara atılmaması gerekmektedir. Bu maddelerin yeri çöp kutusudur. Konutu kullanan bireylerin tamamı bu konuya dikkat ederse, kullanıma bağlı olarak tıkanıklık yaşanması mümkün değildir.

   Gelelim ustalık hatalarından kaynaklı ortaya çıkan tıkanıklıklara. Burada tesisatınızı konutunuza kuran usta deneyimli, bir o kadar da teknik bilgiye sahip olmalıdır. Yani ustanın ne kadar donanımlı olduğu sizi önünüzdeki uzun yıllar boyu etkileyecektir. Usta atık su hattına vermesi gereken eğimi yanlış verirse veya herhangi bir yerin malzeme kullanımda yanlışlık yaparsa tıkanıklık ve buna benzer problemler kaçınılmaz olur.

   Yani anlayacağınız siz elinizden geleni yapsanız bile hattınızda yaşanan tıkanıklık problemine çok şaşırmamanız gerekmektedir. Protek Mühendislik olarak İstanbul'un her iki yakasına yirmi yılı aşkın süredir Tıkanıklık Açma hizmeti vermekteyiz. Her iki yakada merkezi noktalarda ofis ve ekiplerimizle en kısa sürede ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz. 

   Üsküdar'daki konutunuza gelen ekiplerimiz sadece yaşadığınız tıkanıklık sorununu çözmekle kalmıyor, bu tıkanıklığa neyin sebep olduğunu da tespit ediyorlar. Bir daha tıkanıklık yaşamamanız ve Tıkanıklık Açma servis hizmetine ihtiyaç duymamanız için yapılması gerekenleri "Servis Raporu" adı altında sizlere sunuyorlar.

   İhtiyacınız olduğunda konusunda uzman ekiplerden ve kurumsal bir firmadan hizmet almak istiyorsanız şüphesiz en doğru adrestesiniz. Araştırıp bu dediğimizi rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi almak veya Üsküdar'daki konutunuza Tıkanıklık Açma servis hizmeti almak istiyorsanız 444 0 851 & 0541 785 28 37 nolu numaralardan herhangi birini çevirerek müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

#Üsküdar #TıkanıklıkAçma #ÜsküdarTıkanıklıkAçma

 

             

             

             İstanbul'umuzun Üsküdar ilçesine verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz.

 

> Üsküdar Kanal Görüntüleme

> Üsküdar Pimaş Açma

> Üsküdar Yağ Tutucu Temizliği

> Üsküdar Petek Temizliği

> Üsküdar Koku Tespiti

> Üsküdar Kanal Açma

> Üsküdar Su Kaçağı Tespiti

> Üsküdar Su Sızıntı Tespiti

> Üsküdar Su Tesisatçısı

> Üsküdar Yer Altı Su Kaçağı Tespiti

> Üsküdar Bina Ve Zemin Su Yalıtımı

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

EMRAH *****

14 Mayıs 2018

Tıkanıklık şikayeti üzerine sukates firmasından hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

14 Mayıs 2018

Cengiz inşaata yapılan teknik inceleme sonucunda tıkanıklık şikayeti üzerine adrese gelindi. Mutfak hattının mazgallarının ana hatta bağlantısından sonra tıkanıklık olduğu tespit edilmiştir. Üç mazgalın hatlarında yağlanma tespit edilmiştir. Üç mazgaldada kanal açma çalışması yapılmıştır. Tıkanıklık giderilmiştir.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

MEHMET *****

28 Mayıs 2018

Villada tıkanıklık şikayeti üzerine sukates firmasından hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

AHMET KARAÖZ

28 Mayıs 2018

No:67 yapılan teknik inceleme sonucunda tıkanıklık şikayeti üzerine adrese gelindi. Atık su tesisatları görüntülendi. Hat tıkalı olduğundan dolayı görüntü alınamamıştır. Kanal açma çalışması yapılmıştır. 3 boy 22 mm susta hattın içinde sıkışarak kitlenmiştir. Dedektörle kameranın gittiği son noktayı bulup tespit ettik. Üzeri açılıp susta çıkartılmıştır. Barın atık suyu ise toprağa verildi. Tespit edilmiştir.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

SALİH *****

30 Mayıs 2018

Üsküdardaki villada tıkanıklık şikayeti üzerine sukates firmasından hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

30 Mayıs 2018

No:22 de yapılan teknik inceleme sonucunda tıkanıklık şikayeti üzerine adrese ggelindi. Mikro kamera ile atık su tesisatları görüntülendi. Atık su hattı aşırı yağlanmadan dolayı tıkanmıştır. Kanal açma çalışması yapıldı. Tıkanıklık giderilmiştir. Tıkanıklık sebebi ise foseptiğin pompasının tahliye seviyesi dengeli olmadığı için hattın içinde su durduğundan dolayı hattın içindeki yağlarda zamanla donarak tıkanıklığa sebep vermektedir.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

EMRE *****

04 Haziran 2018

Üskidar ahmediye de bulanan Bigmar marketim de Tıkanıklık Açma için Protek Mühendislikten hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

RECEP ÇANKAYA

04 Haziran 2018

Bigmar markette yapılan teknik inceleme sonmucun da bodrum katta 70 lik hatta tıkanıklık meydana gelmiştir. kamera ile bakıldığın da 20 metre de tıkanıklık tespit edildi. Kanala açma çalışması yapılarak hat açıldı sağlam ve temiz bir şekilde teslim edildi.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

DİNÇER BEY ERCAN *****

06 Haziran 2018

Mutfak giderlerinde tıkanıklık şikayeti üzerine sukates firmasını çağırdık.

img

Sorumlu Görüşü

RECEP ÇANKAYA

06 Haziran 2018

Midpoint de mutfak hattında tıkanma meydana gelmiştir kanal açma çalışması yapıldı tıkanıklık açılmıştır kamera ile bakıldığında hatlarda yağlanma ve mail tersliği mevcuttur yıkama yapılması önerilir

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

EMRAH *****

27 Haziran 2018

Kadıköy Bostancı da bulunan dairem de Tıkanıklık Açma çalışması talep ettik.

img

Sorumlu Görüşü

RECEP ÇANKAYA

27 Haziran 2018

Cengiz apartmanın da yapılan teknik inceleme sonucun da banyo da duşakabin giderin de tıkanıklık meydana gelmiştir. Kabinin söküldükten kanal açma çalışması yapıldı ve açılamadı hattın için de derz dolgular görüldü. Kimyasal ilaç uygulaması yapıldı ancak yine açılamadı Kırılması gerekmektir.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

AZİZ *****

10 Ağustos 2018

5 nolu villada atıksu tıkanıklığı üzerine sukates Protek Mühendislik ten hizmet talep ettim tecrübeli kadrosundan yardım istedim

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

10 Ağustos 2018

No5 villada yapılan teknik İnceleme sonucunda çamaşırhane atık su gideri geri tepmesi şikayeti üzerine özel kamera ile görüntüleme yapıldı kanal açma çalışması yapılarak tıkanıklık bina dışında logardan kaynaklandığı tespit edildi tıkanıklığı açılamadı çamaşırhane giderinin yan banyo giderine bağlanması Tavsiye edildi çamaşırhanede Ne itibaren 45 metre ileride rögar vardır

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

AZİZ *****

17 Ağustos 2018

Hanımoğlu Yokuşu Üsküdar tıkanıklık açma problemi için servis talep edildi

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

17 Ağustos 2018

5 nolu yalıda apılan teknik İnceleme sonucunda pis su giderleri geri Tepme şikayeti üzerine görevli dairesi banyoda kamera ile görüntülendi ana yatay PVC giderinin yoğun bir şekilde yağlanmadan dolayı tıkanıklık oluşmuştur özel robot ile tıkanıklık açma çalışması yapıldı tıkanıklık açıldı yağ çözücü kimyasal ile gider temizlendi atık su giderlerinin de sifonlar olduğu kamerada tespit edildi bu çalışma aziz ve gözetiminde yapıldı gider o kara kadar gider görüntülendi Bu arıza Çok uzun zaman içerisinde oluşmuş bir arızadır 16 metre açma çalışması yapıldı çamaşır makinesi gideri tıkanıklığı açıldı Aziz Bey'e teslim edildi

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

EMRAH *****

05 Eylül 2018

Konağımız daki su kaçağı için havuz tesisatı mısın görüntülenmesini talep ettik

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

05 Eylül 2018

Konak'ta yapılan İnceleme sonucunda havuz su tahliye giderim de tıkanıklık olduğu kamerada görüntülendi özel kanal açma robotu ile açma çalışması yapıldı tıkanıklık açıldı. Giderde İnşaat atığı olduğu görüldü Ayrıca havuz temizleme vakum tesisatında kaçak olduğu üzerine mikro kamera ile görüntülendi 2 metre sonra tesisatlı delik olduğu görüldü kameradan İbrahim Bey'e gösterildi şantiye şefi iki havuz arasındaki rot çubuğu çakılmış olduğunu tespit edildi

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

DERYA *****

06 Eylül 2018

Tıkanıklık şikayeti

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

06 Eylül 2018

No:4 te yapılan teknik inceleme sonucunda bina ana PVC atık su gideride tıkanıklık şikayeti üzerine özel kamera ile görüntülendi. Arıza giderildi. Depo inişinden garajdaki ana rögara gelen hat açılmıştır. Hat tamamen tıkalıdır. Temiz bir şekilde teslim edildi.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

HÜSEYİN *****

09 Ağustos 2018

Atık su giderlerimizde tıkanıklık olduğu için sukates protek mühendislikten hizmet talep ettim.

img

Sorumlu Görüşü

AHMET DEMİRKAYA

09 Ağustos 2018

44 Nolu villada yapılan teknik inceleme sonucuda atık su giderleri tıkanıklık şikayeti üzerine özel robot ile atık su giderleri görüntülndi. Bina ana atık su giderinde tıkanıklık olduğu görüldü. Özel kanal açma robotu ile açma çalışması yapıldı. Tıkanıklık açıldı. Bina içerisinde rögar tespit edildi. Dikkatli kullanılması gerektiği söylendi. Rögar bahçe katında 5m sonradır.Bir daha sorun yaşanması halinde rögarın iptal edilmesi gereklidir.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

ARİF *****

26 Eylül 2018

Mutfak giderindeki şikayet üzerine dairede çalışma yapıldı

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

26 Eylül 2018

Daire onda apılan teknik İnceleme sonucunda mutfak PVC atık su giderinin tıkanıklık şikayeti 100 lira özel robot ile açma çalışması yapıldı tıkanıklık açıldı yoğun yağlanma vardı mutfak gideri banyodan geçerek koridorun öbür tarafına geçtiğinden zeminde yetersizliğinden dolayı mutfak giderini bloke ediyor ve yağlanmaya sebep oluyor şu an itibariyle tesisat temiz olup yağ çözücü kimyasal ile yıkama yapıldı temiz bir çalışır vaziyette teslim edildi Kadıköy sukates bunu kaydederken

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

SALİM *****

23 Ocak 2019

Tıkanıklık şikayeti üzerine PRO TEK mühendislikten servis hizmeti talep ettik

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

23 Ocak 2019

Daire içi ile yapılan teknik İnceleme sonucunda mutfak PVC atık su gideri tıkanıklığı şikayeti üzerine özel kanal açma robotu ile açma çalışması yapıldı 16 metre sustası alındı ana yatay PVC giderim de sifonlar vardır Bu sebeple yağlı mutfak gideri zamanla tıkanmak tadır yağ tabakası tamamen temizlendi kameraları daire sahibinin gösterildi ayda bir sıvı lavabo açıcı kullanılması gerektiği Tavsiye edildi

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

TUNCAY *****

01 Nisan 2019

Atık su tesisatında tıkanıklık şikayeti üzere mutfak altında bulunan depo bölümüne pis su geri tepmesi şikayeti olduğundan sukates mühendislikten hizmet talep ettim

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

01 Nisan 2019

Üsküdar Yavuztürk Mahallesi 35 nolu bina ana giderinde tıkanıklık şikayeti 100 lira mutfak altında bulunan depoda pis su geri tepmesi olmuştur özel kanal açma makinesi ile tesisat Kömürlük kısmından gider tıkanıklık açılmıştır tıkanıklık açıldıktan sonra kamera ile bakıldı temiz bir şekilde teslim edildi Kömürlük giderindeki Pimaş tamiratı yapıldı bu tamir yapılırken Eskiden kuka geldi Gelen kuklada tesisatı su basarak tesisatı yıkamıştır Kadıköy sukates.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

ZEYNEP *****

27 Nisan 2019

Daire 3D klozet giderinde pis su geri Tepme şikayeti üzere protech mühendislikten teknik eleman çağırarak yardım istedim

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

27 Nisan 2019

Daire 3 te yapılan teknik İnceleme sonucunda klozet gideri geri Tepme şikayeti üzere özel mikro kamera ile görüntülendi klozet bağlantı gagasında yoğun tuvalet kağıdı olduğundan dolayı su yavaş boşalma yapıyor vakum pompası ile tıkanıklık giderildi Daha sonra kamera ile görüntülendi temiz bir şekilde teslim edildi Kadıköy sukates

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

EYLEM *****

08 Mayıs 2019

Teras Yağmur gideri tıkanıklık şikayeti üzere sukates mühendislikten yardım talep ettim Çatı Katı öncebe yemekhane katının altında bulunan dershanede tavanında yoğun şekilde su akıntısı şikayeti olduğundan sukates mühendislikten yardım talep ettim

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

08 Mayıs 2019

Oğuz Kağan fen bilimleri Koleji apılan teknik İnceleme sonucunda girişte teras Yağmur giderinde arka cephede tıkanıklık şikayetiyle özel tıkanıklık açma robotu ile tıkanıklık açıldı Arıza giderildi Ayrıca çatıda Yağmur giderinde kırık olduğundan yemekhanenin alt katında bulunan Dershane tabanından yoğun bir şekilde aktığı alçıpan suyun yoğunluğundan dolayı düşmüştür Yağmur giderinde kırık mevcut olup alçı tavan arasına gelen yağmurun 1 bölümü tabanın çökmesine sebep olmuştur Bu arızanın acele bir şekilde tamir yapılması gereklidir Kadıköy sukates Cemil Usta

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

HASAN *****

09 Eylül 2019

Hasan kuş Park Konakları Çekmeköy villa 9 mutfak gider tıkanıklığı sukates mühendislikten teknik yardım talep ettim

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

09 Eylül 2019

Çekmeköy Park Konakları villa 9 apılan teknik İnceleme sonucunda mutfak PVC atık su gideri tıkanıklığı şikayeti özel kanal açma robotu ile açma çalışması yapıldı yüzde yirmi oranında tesisatta bir rahatlama oldu fakat tamamen temizlenmedi bina dışından kazı yapılarak 22 lik kanal açma sustası ile tesisata müdahale edilmiştir 17 metre kanal açma çalışması yapıldı yangın hortumu ile su verilerek tesisat temizlendi bu çalışma bahçıvan Şerafettin bey gözetiminde yapıldı tesisat tekrar bağlanarak çalışır durumda teslim edildi Kadıköy sukates tesisatın içini görür

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

ERCAN *****

13 Mart 2018

Tuvalet giderlerimizde su şişiyor ve gitmiyor neden olabilir?

img

Sorumlu Görüşü

HÜSEYİN TAŞTAN

13 Mart 2018

No:21 A blokta yapılan teknik inceleme sonucunda 2. katta tıkanıklık şikayeti vardı. Özel robotla tıkanıklık açıldı. Tıkanıklığa sebep olan conta sıyrılmış. Kullanılan peçeteler buradaya takılmış ve çap daralmasına sebep olmuş. Kamera ile kontrol edildi. Sağlam bir şekilde müşteriye teslim edildi.